Śtyl życia

Dołącz do programu “Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” w Stalowej Woli! PrzyjdĹş na spotkanie z fizjoterapeutą!

Już 22 kwietnia w Stalowej Woli odbędzie się spotkanie ogólnopolskiego programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Powstał on z myślą o Seniorach, którzy chcą walczyć z uporczywym bólem stawów i nadal cieszyć się sprawnością ruchową. Bezpłatne spotkanie z fizjoterapeutami organizowane w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Stalowej Woli ma na celu edukację, w jaki sposób walczyć z dolegliwościami stawowymi za pomocą żelu przeciwbólowego oraz aktywności ruchowej.Już w kwietniu w Stalowej Woli, w ramach programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” odbędzie się bezpłatne spotkanie edukacyjne dotyczące walki z bólem stawów. Zajęcia poprowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów pokażą uczestnikom, że wciąż mogą cieszyć się swobodą ruchu. Spotkania obejmować będą wykład prowadzony przez fizjoterapeutę mgr Marię Kłodę. Podczas spotkania Uczestnicy poznają przyczyny bólu stawów oraz sposoby walki z tą dolegliwością. Następnie odbędą się proste zajęcia ruchowe, obejmujące naukę autorskiego zestawu „12

Już 22 kwietnia w Stalowej Woli odbędzie się spotkanie ogólnopolskiego programu “Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Powstał on z myślą o Seniorach, którzy chcą walczyć z uporczywym bólem stawów i nadal cieszyć się sprawnością ruchową. Bezpłatne spotkanie z fizjoterapeutami organizowane w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Stalowej Woli ma na celu edukację, w jaki sposób walczyć z dolegliwościami stawowymi za pomocą żelu przeciwbólowego oraz aktywności ruchowej.

Już w kwietniu w Stalowej Woli, w ramach programu “Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” odbędzie się bezpłatne spotkanie edukacyjne dotyczące walki z bólem stawów. Zajęcia poprowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów pokażą uczestnikom, że wciąż mogą cieszyć się swobodą ruchu. Spotkania obejmować będą wykład prowadzony przez fizjoterapeutę mgr Marię Kłodę. Podczas spotkania Uczestnicy poznają przyczyny bólu stawów oraz sposoby walki z tą dolegliwością. Następnie odbędą się proste zajęcia ruchowe, obejmujące naukę autorskiego zestawu “12 Ćwiczeń z Voltaren MAX“, opracowanego przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii. Na uczestników czekają także materiały edukacyjne, w tym – Voltaren MAX. Poradnik o Zdrowiu Stawów.

W ramach programu uruchomiono także Mobilne Centrum Informacji Voltaren MAX Bus, a w nim m.in.: bezpłatne, indywidualne porady fizjoterapeutów! Centrum będzie dostępne dla chętnych przez cały dzień w miejscu spotkania – przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Stalowej Woli.

Jeżeli i Ty zmagasz się z codziennym bólem stawów i masz ukończone 60 lat, koniecznie przyłącz się do programu “Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Nie musisz zabierać ze sobą maty do ćwiczeń. Wystarczy, że pojawisz się w wygodnym stroju sportowym w podanym poniżej terminie.

Zajęcia – wykład oraz ćwiczenia odbędą się:

22 kwietnia (środa) godz. 10:00

Miejski Dom Kultury

ul. 1 Sierpnia 9

37-450 Stalowa Wola


dostarczył infoWire.pl

Źródło Voltaren MAX. Dostarczył
A to już wiesz?  Prezent komunijny - dla dziecka wielka radość, dla złodzieja łatwy łup

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy